Hledáme parťáka

Přidej se k nám do týmu. Jsme česká firma ze Zlínska a patříme k předním dodavatelům obalového materiálu v České republice. Provozujeme e-shop obaleno.cz se širokou nabídkou obalů pro firmy i domácnosti.  Neustále hledáme nové výzvy, letos jsme rozšířili své působení na Slovensko a chystáme vstup do Německa.

Čeká tě

  • klidné a čisté prostředí

  • možnost dlouhodobé spolupráce

  • benefity v podobě 15% slevy na náš sortiment

  • práce v příjemné atmosféře

Budeme se těšit na Tvůj životopis. Pošli nám ho na mail  prace@cleverpack.cz nebo vyplň kontaktní formulář níže.

Aktuálně hledáme do týmu brigádníky na následující pozici:

Balení zásilek e-shopu a vykládka zboží

Lokalita: Lukoveček-Fryšták

Popis pozice: Náplní bude balení zásilek našeho e-shopu Obaleno.cz. Balené zásilky e-shopu mají průměrnou váhu 15 kg, maximální váha jednoho balíku je 30 kg. Těžkých balíků na zabalení máme 5-10 denně. Následně je potřeba balíky přepravit na rampu (s využitím plošinového vozíku či paleťáku), nachystat je na nakládku od přepravních společností.

Požadujeme:

  • spolehlivost – na čem se domluvíme, to platí
  • sílu na manipulaci s balíky do 30 kg
  • přesnost při vyřizování objednávek
  • pracovní doba od 9:00 do 13:00

Nabízíme:

  • odměnu 150 Kč/hod
  • částečný úvazek 4 hodiny denně, 3-5 pracovních dnů v týdnu, dle vzájemné domluvy
Nástup:
  • září/říjen 2024