Lepicí pásky

Kvalitní a cenově výhodné lepicí pásky pro ruční i strojní balení

Nabízíme širokou škálu kvalitních lepicích pásek určených jak pro ruční, tak strojní balení, pro řemeslníky i do domácnosti.

Typy lepicích pásek:

Polypropylenové (PP) pásky / izolepy – kvalitní lepicí pásky s univerzálním využitím. Jsou opatřené akrylovým lepidlem, lepidlem Hot Melt (ideální pro lepení kartonů a papíru) nebo Solvent / Bio Solvent (odolné i extrémně nízkým teplotám až do -70 °C)

Papírové lepicí pásky, které v kombinaci se solventním lepidlem přináší nejvhodnější ekologické řešení

Barevné akrylové lepicí pásky

Filamentní lepicí pásky – vyztužené skleněnými vlákny s vysokou odolností ve smyku i proti roztržení. Jsou určené pro balení těžkých palet, kde nahradí vázací pásky.

Maskovací pásky pro malíře a lakýrníky

Oboustranné lepicí pásky

Potištěné a výstražné lepicí pásky pro označování křehkého zboží či nebezpečí

Lepicí pásky Duct Tape – extrémně pevné lepicí pásky pro opravy, utěsňování a fixaci s využitím v domácnosti i profesionálně

Strojní lepicí pásky s akrylovým i solventním lepidlem do náročnějších podmínek

 

Lepicí pásky pro Váš marketing:

Naše lepící pásky s vlastním potiskem Vám umožní prezentovat Vaši značku přímo na zásilkách. Nabízíme potisk až 6 barvami a s grafickým návrhem rádi pomůžeme. Provedeme Vás celým procesem od cenové nabídky, grafického návrhu (Vaše logo, slogan, prodejní argumenty, Vaše kontakty, QR kód na Vaše stránky a další), zvolení optimálního objednávkového množství, až po pravidelné dodávky Vašich potištěných obalových materiálů, přesně podle Vašich potřeb.

 

Máte zájem o koupi nebo více informací?

Lepicí pásky lze nakoupit na našem eshopu www.obaleno.cz . Se vším Vám rádi poradíme na tel. +420 608 52 37 37 nebo mailu info@cleverpack.cz.