Stretch fólie

Nabízíme Vám širokou škálu stretch fólií pro ruční i strojí použití

Fixační stretch fólie využijete při balení palet se zbožím, krabic i jednotlivých výrobků. Tento typ zábalu se vyznačuje hlavně jednoduchostí a rychlostí. Běžné je užití ruční a strojní.

Typy stretch fólií

  • Ruční stretch fólie s dutinkou
  • Ruční stretch fólie bez dutinky, díky které Vám odpadají starosti s likvidací dutinek
  • Ruční předepnutá pre-stretch fólie pro úsporu materiálu
  • Strojní stretch fólie 

Nízko-mikrážní stretch folie 

V naší nabídce najdete jak standardní stretch folie, tak tzv. nízko-mikrážní CP folie, díky kterým ušetříte náklady na zábal a zároveň snížíte dopad na životní prostředí. Tyto CP folie se díky speciálnímu vstupnímu materiálu a nejmodernějším výrobním postupům vyznačují vysokou pevností. Díky tomu dosáhnete stejné pevnosti zábalu při balení CP folií s nižší silou, jako u standardní stretch folie ve vyšší síle.

 

Jaké jsou možné úpravy?

Stretch fólie umíme připravit na přání. Upravit lze zabarvení, opatřit potiskem či i upravit vlastnosti fólie např. perforací (tj. plošné děrování pro odvětrání výrobku)

 

Máte zájem o koupi nebo více informací?

Kompletní nabídku stretch fólií naleznete na našem eshopu Obaleno.cz, kde si je můžete objednat. Pokud máte zájem o paletový odběr, napište nám prosím na info@cleverpack.cz nebo nám zavolejte na telefon 608 52 37 37 a my Vám připravíme velkoobchodní cenovou nabídku.