O nás

Jsme obalářská firma ze Zlínského kraje, která se specializuje na vysokou efektivitu balení ve výrobních podnicích a pravidelné dodávky kvalitního obalového materiálu distribučním firmám a e-shopům. Také vyrábíme obaly na míru pro rozměrné produkty (stroje, kontejnery, řezivo a další).

Obalové materiály dodáváme do většiny průmyslových odvětví – stavebnictví, nábytek, sanita, automotive, farmacie, potravinářský průmysl, chemický, dřevozpracující a další. Rádi Vám poskytneme naše reference z Vašeho oboru.

Náš tým má bohaté zkušenosti s moderními balicími postupy, pomocí kterých naši zákazníci dosahují výrazných úspor při balení svých výrobků. Díky dostatečně velké skladovací kapacitě Vám garantujeme spolehlivé a včasné dodávky obalů.

Od roku 2019 provozujeme internetový obchod Obaleno.cz s kompletní nabídkou obalových materiálů. Náš e-shop spolehlivě slouží spokojeným zákazníkům z řad e-shopů, firem, obcí, živnostníků i domácností.

Náš e-shop získal Zlatý certifikát „Ověřeno zákazníky“ na základě ověřených recenzí našich zákazníků.

Máme dostatečně velké skladové prostory, díky kterým garantujeme našim zákazníkům spolehlivé a včasné dodávky obalových materiálů. 

Nabízíme také možnost držení bezpečnostní / pojistné zásoby u nás na skladě, pro případ neočekávané vyšší potřeby obalového materiálu našich zákazníků.

Dostatečné skladové zásoby

Neustále hledáme nové cesty k efektivnímu a ekologickému balení výrobků. Výzvou jsou pro nás nové materiály s přidanou hodnotou, které zohledňují specifické vlastnosti zboží, a přispívají k co nejvyšší efektivitě balení s co nejmenším dopadem na životní prostředí. Díky široké síti spolehlivých dodavatelů dokážeme pohotově reagovat na nejnovější nároky našich zákazníků a držet krok s aktuálními trendy v obalech.

Kontaktujte nás na info@cleverpack.cz nebo na +420 608 52 37 37, a domluvte si s námi nezávaznou konzultaci přímo ve Vašem provozu.

Pomůžeme Vám najít optimální řešení pro efektivní balení Vašich výrobků!