PE Fólie

Pevné PE Fólie

Fólie z polyethyleu (PE) jsou nejrozšířenější variantou materiálu vhodného pro skupinová a paletizační balení. Obaly jsou dodávány ve formě plochých fólií, přířezů, hadic, polohadic, pytlů, přířezů, sáčků nebo tašek.

PE je nejčastěji dodáván jako LDPE (Low Density PolyEthylene), který má díky své „měkčí“ struktuře vhodné vlastnosti pro potřeby balení většiny druhů výrobků. Pokud je potřeba změnit vlastnosti folií, jako je pevnost, pružnost a kluznost, přidáváme do fólie aditiva.

Všechny fólie lze také dále upravovat, například formou UV stabilizace, antistatickou úpravou, antikorozní ochranou (VCI), úpravou pro přímý styk s potravinami. Dále je možné přidat perforaci, děrování, barvu nebo potisk. Veškeré parametry nastavujeme po dokonalém seznámení se s Vašimi požadavky u Vás v provozu. 

Vzorky nově navržené fólie dodáme v dostatečném množství na důkladné otestování u Vás ve výrobě a po odsouhlasení všech parametrů přecházíme do režimu pravidelných dodávek. V průběhu naší spolupráce pravidelně kontrolujeme kvalitu fólií a zjišťujeme Vaši spokojenost s našimi dodávkami a rychle reagujeme na měnící se požadavky na balení u Vás v provozu.