PE fólie

Nabízíme Vám vrstvené PE folie, které se vyznačují výrazně vyšší pevností a odolností.

Díky tomu mohou být Vaše výrobky zabaleny fólií o nižší síle při zachování stávajících vlastností zábalu.

Fólie z polyethylenu (PE) jsou nejrozšířenější variantou materiálu vhodného pro skupinová a paletizační balení. Obaly jsou dodávány ve formě plochých fólií, přířezů, hadic, polohadic, pytlů, sáčků nebo tašek.

PE je nejčastěji dodáván jako LDPE (Low Density PolyEthylene), který má díky své „měkčí“ struktuře vhodné vlastnosti pro potřeby balení většiny druhů výrobků. Pokud je potřeba změnit vlastnosti folií, jako je pevnost, pružnost a kluznost, přidáváme do fólie aditiva.

Všechny fólie lze také dále upravovat, například formou UV stabilizace, antistatickou úpravou, antikorozní ochranou (VCI), úpravou pro přímý styk s potravinami. Dále je možné přidat perforaci, děrování, barvu nebo potisk. Veškeré parametry nastavujeme po dokonalém seznámení se s Vašimi požadavky u Vás v provozu. 

Vzorky nově navržené fólie dodáme v dostatečném množství na důkladné otestování u Vás ve výrobě a po odsouhlasení všech parametrů přecházíme do režimu pravidelných dodávek. V průběhu naší spolupráce pravidelně kontrolujeme kvalitu fólií a zjišťujeme Vaši spokojenost s našimi dodávkami a rychle reagujeme na měnící se požadavky na balení u Vás v provozu.

EKOLOGIE

Naše firma vyznává šetrný přístup a využití moderních balících postupů pro dosažení úspor ve Vašem provozu a zlepšení ekologického dopadu. Především můžeme nabídnout fólie s nižší sílou při zachování kvality, čím dochází k výraznému snížení objemu spotřebovaného materiálu. To má pozitivní dopad nejen na ekologii, ale i náklady.  Z ekologického hlediska jsou PE fólie nezávadné a recyklovatelné, při jejich spalování nevznikají škodlivé látky. Nabízíme také fólie z recyklátu (recyklovaných zbytků z výroby).

Máte zájem o osobní konzultaci?

Ozvěte se nám prosím na telefon +420 608 52 37 37, anebo na e-mail info@cleverpack.cz

Nadpis