Precizní obalení velkého produktu 3D pytlem

Přesně tvarované 3D pytle

3D pytle získaly svůj název podle tvaru krychle/kvádru, které vyrábíme ručním svařováním fólie na míru pro konkrétní použití. Nejčastěji vyrábíme 3D pytle z LDPE fólie (low density polyethylene), bez obav lze však použít i jiné typy materiálů jako HDPE (high density polyethylene), VCI (antikorozní fólie), bublinkové fólie nebo PE pěny. 

Velmi často nacházejí naše 3D pytle uplatnění ve výrobách, kde se používají jako vložka do beden před jejich plněním, anebo jako přesný překryv po jejich naplnění. 3D pytle také slouží jako antikorozní ochrana v případě zámořské přepravy. Dále je naši zákazníci využívají při balení nadrozměrných výrobků. 3D pytle optimálně chrání Vaše produkty jak při skladování, tak při přepravě.

Největší předností ruční výroby jsou rozměry výsledného obalu, který prakticky nemá omezení výšky, ani obvodu baleného produktu. Bez problémů lze vyrobit např. 3D pytel na produkt o rozměrech 6 x 4 x 4m. Další výhodou 3D pytle je, že při balení nevznikají žádné překlady. Balení 3D pytlem je rychlejší a snadnější než u klasických pytlů a výsledkem je vizuálně čisté balení. Na obrázcích níže můžete porovnat zábal klasickým pytlem a naším 3D pytlem:

Standardně se také ve výrobách setkáváme s balením nadrozměrných produktů pomocí plochých fólií nebo polohadic, které se omotávají kolem produktu (případně se k sobě lepí lepicí páskou) a s velkým úsilím se docílí požadovaného zábalu. Tento styl balení je však časově velmi náročný, spotřebuje se větší množství materiálu a výsledný zábal nepůsobí příliš profesionálně. V těchto případech je tedy po přechodu na naše 3D pytle další velkou přidanou hodnotou uspořený čas i materiál.

Další předností našich 3D pytlů je to, že zákazníkům umožňujeme objednat už jeden kus v požadovaném rozměru. Můžete si tak 3D pytel snadno vyzkoušet u Vás ve výrobě a porovnat balení 3D pytlem vůči stávajícímu způsobu balení, a následně se rozhodnout, zda na balení pomocí 3D pytlů přejít trvale.

3D pytle vyrábíme v různých barevných provedeních včetně potisku logem nebo obrázkem.

Co potřebujeme vědět ke správnému návrhu pytle? Jaké výrobky balíte, rozměry balených předmětů a způsob přepravy zabalených produktů.

Kontaktujete nás prosím na telefonu 608 52 37 37, anebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže, a my Vám připravíme nabídku šitou na míru Vašim potřebám.

Tým CleverPack s.r.o.

Kontaktujte nás
author avatar
CleverPack